Küpsis: Kasutame oma lehel küpsiseid. Loe nende kasutamise kohta lähemalt. Lõpeta
Sulge
Kataloog on vahetunud, kuid sinu ostukorvi sisu ei ole uuendatud.
Hinnad on muutunud. Uuendasime sinu ostukorvi.

 

ESIMENE ÜLEILMNE ILUTOODETE ETTEVÕTE*, MIS LÕPETAB LOOMKATSED**


Me võtame seisukoha, kes on koos meiega? Teatame rõõmuga, et oleme esimene üleilmne ilutoodete ettevõte, kes tegutseb Hiinas ja lõpetab loomkatsed kõigil oma turgudel.

Avon võtab üleilmse seisukoha loomkatsete vastu

Avon on lõpetanud kõik regulatsioonidega nõutud loomkatsed, olles esimene üleilmne Hiinas tegutsev ilutoodete ettevõte*, mis lõpetab kõik koostisosade ja toodete loomkatsed kõigi oma brändide raames**

Austus loomade heaolu vastu on Avoni tooteohutuse põhimõtete nurgakiviks ja Avon oli üks esimesi ettevõtteid, mis lõpetas 30 aastat tagasi loomkatsed tooteohutuse toetamise eesmärgil. Sestsaadik on Avon toetanud teisi, loomadele mittetuginevate lähenemiste arendamist ja teinud koostööd selliste organisatsioonidega nagu Institute for In Vitro Sciences ja Humane Society International (HSI), et edendada selliste lähenemiste heakskiitmist reguleerivate asutuste poolt kogu maailmas.

Nüüd on Avon võtnud olulise sammu, et kohe lõpetada kõik loomkatsed Hiinas, tehes rea investeeringuid, mis hõlmab katsetamist vajavatest toodetest eemaldumist, uuendusi uutes toodetes ja laienedes alternatiivsetesse turustuskanalitesse.

Kuidas tagab Avon oma toodete ohutusi ilma loomkatseteta?

Avon klientide ohutus on meile kõige tähtsam ja me tõendame oma toodete ohutust, kasutades väljakujunenud, loomadele mitte tuginevaid katsemeetodeid, nagu näiteks olemasolevate andmete rakendamine, arvutipõhine modelleerimine, ja in vitro katsed, et tagada Avoni kaubamärgiga kosmeetikatoodete ohutus.

Mida Avon veel teeb?

Lisaks kõikide brändide puhul loomkatsete lõpetamisele, üritame oma toodetes kasutada rohkem naturaalseid ja sünteetilisi taimedel põhinevaid koostisosi, ilma et see kahjustaks meie kallist planeeti ja selle ressursse. Meie hiljuti turule toodud Distillery tootesarjas on veganisõbralikud tooted, mis koosnevad rikkaliku destilleerimisprotsessi kaudu loodud kontsentraatidest, ning need on pakendatud keskkonnasõbralikesse pakenditesse.

Kuidas lõpetas Avon loomkatsed Hiinas, kui see on seadustega nõutud?

Me töötasime ümber mõnede toodete koostised ja muutsime teisi sarju, mis tähendab, et need ei pea Hiinas loomkatseid läbima.

Miks ei lõpetanud Avon müügitegevust Hiinas juba ammu?

Me oleme pühendunud loomkatsete lõpetamisele juba 30 aastat, kuid oleme ka pühendunud oma klientide vajaduste täitmisele Hiinas, seal oma äri kasvatamisele ja meie butiigiomanike - naistele, kes ehitavad oma ettevõtteid Avoni tooteid müües - toetamisele.

Miks ei ole Avoni toodetel julmusevaba kosmeetika märgist?

Oleme teinud organisatsioonidega koostööd, et mõjutada loomkatseid positiivses suunas juba 30 aastat, ja meil on partnerlused muuhulgas Institute for In Vitro Sciences, FRAME'iga and Humane Society Internationaliga. Oleme väga uhked, et saame kasutada nende logosid oma materjalides ja toetada nende väärtuslikku tööd. Nüüd, kus me enam loomkatseid ei tee ei ühegi brändi raames üheski riigis, kus tooteid müüme, liigume edasi julmusevabaks tunnistamise suunas.

Mis edasi?

Oleme pühendunud sellele, et ilutoodete loomkatsete lõpetataks igaveseks ja viimased 30 aastat oleme teinud koostööd teadusorganisatsioonidega tooteohutuse hindamise uute lähenemiste kallal. Me jätkame seda tööd ja teeme ka edaspidi koostööd partneritega tähendusega positiivse muutuse suunas.

 

* Põhineb Euromonitor Internationali (aprill 2019) üleilmsel ilu- ja hügieeniettevõtete top 10-l

** Seotud avaldatud üleilmse loomade heaolupoliitikate ja loomkatsete sertifikatsiooniga alates 2019. aasta novembrist

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]